گلچین بهترین فونت های انگلیسی برای طراحان

یکی از چیزهایی که باعث ایجاد طراحی های منحصر به فرد میشود، استفاده از فونت های جدید است. طراحان گرافیک، و مخصوصا آنهایی که در زمینه طراحی بنر یا کارت ویزیت فعالیت میکنند، همیشه به دنبال فونت های زیبا و متنوع هستند.

 

در این مطلب، مجموعه ای تحت عنوان Font Collection for Designers را آماده کرده ایم. این مجموعه حاوی 3800 فونت زیبا است که از میان فونت های انگلیسی گلچین شده و بهترین آنها در این مجموعه قرار گرفته است.

 

شما به عنوان یک کاربر عادی، نیازی به این فونت ها ندارید. ولی اگر در زمینه طراحی گرافیکی فعالیت میکنید و به دنبال فونت های زیبای انگلیسی هستید، حتما این مجموعه مورد توجه شما قرار خواهد گرفت.

 

 

فونت های این مجموعه دارای پسوند TTF بوده و در کلیه نرم افزارهای گرافیکی قابل استفاده هستند.

 

برای استفاده از این فونت ها، کافیست تا آنها را در پوشه Fonts (در کنترل پنل) کپی کنید. سپس نرم افزار مورد نظر خود را اجرا کنید و در هنگام تایپ یا کپی متن، فونت دلخواه را از لیست فونت ها انتخاب نمایید.

 

البته شما به همه فونت ها نیازی ندارید، و برای جلوگیری از کند شدن ویندوز هم بهتر است همه آنها را کپی نکنید. بلکه با دوبار کلیک روی هر فونت، پیش نمایش آن را مشاهده کرده و فقط فونت های دلخواه خود را نصب کنید.

 

 

گلچین بهترین فونت های انگلیسی برای طراحان، Font Collection for Designers را به صورت یکجا دانلود کنید:

 

دانلود دانلود با لینک غیر مستقیم
حجم : حجم 131 مگابایت
منبع : کیمیاگراف